Karaosmanoğlu, Marmara Bitlisliler Derneği’ni Ziyaret Etti

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Marmara Bitlisliler Derneği’ne konuk oldu.Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze’de bulunan Marmara Bitlisliler Derneği’ni ziyaret etti. Gebze Belediye...

Karaosmanoğlu, Marmara Bitlisliler Derneği’ni Ziyaret Etti
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Marmara Bitlisliler Derneği’ne konuk oldu.
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze’de bulunan Marmara Bitlisliler Derneği’ni ziyaret etti. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in de eşlik ettiği ziyarette Başkan Karaosmanoğlu, Bitlislilere kent genelinde ve Gebze’de yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Dernek başkanı Bülent Dağbay’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyaret samimi ve sıcak ortamda gerçekleşti.
Başkan Karaosmanoğlu, “Bitlis’in medeniyet ve kültür kenti olduğunu çok iyi biliyoruz. Biz de aynı hisle çalışıyoruz. Medeniyet anlayışımızı bu merkeze koyarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz. İlim irfan temelinde insanlarımızı yüceltmek için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Sizlerin çocuklarınıza verdiği özeni ve ilgiyi biliyorum. Bu nedenle gençlerimizin güzel yetişmesinde daha fazla hassasiyet göstereceğinize inanıyorum. Gençlerimizin zararlı alışkanlıklardan korunması için hep beraber mücadele edeceğiz. Dernek içi faaliyetlerinizde bu konuya ağırlık vermenizi sizden rica ediyorum” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327