Karayandı’dan Ekmek Fabrikasında İnceleme

Adana Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanı Opr. Dr. Fatih Karayandı, İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürü Dr. Mehmet Özsöyler, İş Sağlığı Uzmanı Hasan Nar ve İsa Çiğdem, Adana Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek...

Karayandı’dan Ekmek Fabrikasında İnceleme
Adana Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanı Opr. Dr. Fatih Karayandı, İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürü Dr. Mehmet Özsöyler, İş Sağlığı Uzmanı Hasan Nar ve İsa Çiğdem, Adana Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Unlu Mamüller İşletme Müdürlüğü’ne bağlı 4. Ekmek Fabrikası ile İşletme ve İştirakler Daire Başkanı Haluk Boran’ı ziyaret ettiler.
Ziyarette, Halk Ekmek Fabrikaları İşletme Müdürü Suat Utku, Üretim Sorumlusu Kimyager Cemile Kişif, Gıda Mühendisi Asuman Atıcı da bulundu.
Dr. Fatih Karayandı ve ekibi, ekmek fabrikasını gezerek, iş sağlığı ve güvenliği konusunda bilgi verip incelemelerde bulundu. Ekmek fabrikasında denetlemede de bulunan Dr. Karayandı, Adanalıların sağlıklı ekmek yemeye devam etmesi için bilgilendirme ve denetleme gerçekleştirdiklerini ifade etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327