Kardeş Şehir’den Güneş Enerjisi Semineri

Muğla’nın Marmaris İlçesinin Çinli kardeş şehri Jinanlı uzmanlar, yenilenebilir enerji kaynaklarından biri olan solar enerji hakkında Marmaris’te ilgili kurumların temsilcileriyle bir araya geldi.Case De Maris Otel’de yapılan bilgilendirme...

Kardeş Şehir’den  Güneş Enerjisi Semineri
Muğla’nın Marmaris İlçesinin Çinli kardeş şehri Jinanlı uzmanlar, yenilenebilir enerji kaynaklarından biri olan solar enerji hakkında Marmaris’te ilgili kurumların temsilcileriyle bir araya geldi.
Case De Maris Otel’de yapılan bilgilendirme toplantısına Marmaris Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Köksal, Özel Kalem Müdürü Sedat Kirt, Marmaris Mühendisler ve Mimarlar Odası Temsilcileri, İnşaat Mühendisleri Odası Temsilcileri, GETOB temsilcileri ve ilgili kişiler katıldı.
Marmaris Belediyesi’nin misafiri olan Linuo Solar Energy Şirketi Genel Müdür Yardımcısı Choong Kean Mun Jacky, günümüzde pahalı bir teknoloji olsa da güneş enerjisinin gelecekte hem bütçeleri hem de çevreyi rahatlatan çözümler sunacağını söyledi. Choong Kean Mun Jacky, güneş enerjisinin hayatın her alanında kullanılacağını belirterek, temiz ve doğayı kirletmeyen bir enerjiyle insanlığın geleceği için çok öneli olduğunu dile getirdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327