KARS’TA METAMFETAMİN ELE GEÇİRİLDİ

Kars’ta uyuşturucu madde bulunduran ve kullanan şüpheli 3 kişi göz altına alındı.Edinilen bilgilere göre; Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekiplerince, yapılan çalışmalarda satışa hazır 50 gram metamfetamin...

KARS’TA METAMFETAMİN ELE GEÇİRİLDİ
Kars’ta uyuşturucu madde bulunduran ve kullanan şüpheli 3 kişi göz altına alındı.
Edinilen bilgilere göre; Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekiplerince, yapılan çalışmalarda satışa hazır 50 gram metamfetamin maddesi ele geçirilmiş, olaylarla ilgili şüpheli Ö.M. (Ardahan-1990), T.O. (Kars-1992) ve S.A. (Kars-1988) gözaltına alınarak haklarında “Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmak” suçlarından işlem yapıldı.
Konuyla ilgili olarak Kars Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “Toplumun huzur ve sağlığını tehdit eden, gençlerimizi bataklığa sürükleyen uyuşturucunun her çeşidine karşı mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir. İlimizde uyuşturucu ticareti ve tacirleriyle mücadelemizin kesintisiz olarak kararlılıkla devam edeceği ve bu kapsamda görevlilerimize en büyük desteği ihbarlarıyla sağlayan vatandaşlarımızın yapmış oldukları her türlü ihbarın titizlikle değerlendirilecektir” denildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327