Kaş’ta Karadeniz Rüzgarı Esti

Antalya’nın Kaş ilçesinde Karadeniz rüzgarı esti. Beykozlu Doğu Karadenizliler Derneği’nin horon ekibi, Kaş Cumhuriyet Meydanın’da Karadeniz rüzgarı estirdi.Sırf horon çekmek için Kaş’a geldiklerini söyleyen grubun hocası İbrahim...

Kaş’ta Karadeniz Rüzgarı Esti
Antalya’nın Kaş ilçesinde Karadeniz rüzgarı esti. Beykozlu Doğu Karadenizliler Derneği’nin horon ekibi, Kaş Cumhuriyet Meydanın’da Karadeniz rüzgarı estirdi.
Sırf horon çekmek için Kaş’a geldiklerini söyleyen grubun hocası İbrahim Demircioğlu, "Kaş’a geçen yıl da gelmiştik horon çekmek için. Kaş’ın meydanının enerjisi bizim için uygun bir mekandı. 50 kişilik horon ekibimizle Kemer’den horon çekmek için Kaş’a geldik" dedi.
Beykozlu Doğu Karadenizliler Derneği üyeleri bir saate yakın süren horon şölenine Kaş’ta tatil yapan Karadenizliler de eşlik ederken, şöleni yerli yabancı 200 kişi izledi.
Karadenizli horon ekibi önümüzdeki yıl düzenlenecek olan 18. Likya Kültür ve Sanat Festivali’nde Kaş Belediyesi’nden davet gelmesi durumunda Kaş’ta yine horon çekmek istediklerini söylediler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327