Kaymakam Ali Ada, Kan Bağışı Kampanyasına Destek Verdi

Erzurum’un Pasinler ilçe Kaymakamı Ali Ada, Kızılay tarafından başlatılan kan bağışı kampanyasına destek verdi.Pasinler’e gelen Kızılay’ın gezici kan toplama bağışına, İlçe Kaymakamı Ali Ada’da kan bağışında bulundu. Doğu...

Kaymakam Ali Ada, Kan Bağışı Kampanyasına Destek Verdi
Erzurum’un Pasinler ilçe Kaymakamı Ali Ada, Kızılay tarafından başlatılan kan bağışı kampanyasına destek verdi.
Pasinler’e gelen Kızılay’ın gezici kan toplama bağışına, İlçe Kaymakamı Ali Ada’da kan bağışında bulundu. Doğu Anadolu Kızılay Kan Bağış Merkezi ekibinin, Pasinler Belediyesinin sosyal tesisi olan, mesire alanlarında kan toplama standında, Pasinler’in kamu kurum personellerinin yanı sıra çok sayıda vatandaşda kan bağışında bulundu.
İnsanların sağlıklı bir yaşam için, kan vermesi gerektiğini belirten Kaymakam Ali Ada, "Kan vermek sağlıktır. Hem veren insanlar için, hem de verilen kanlardan faydalanacaklar için kan hayattır. Tüm vatandaşlarımızın, insanlığı ve kendini seven herkesin kan vermesi gerekir. Kan bağışı kampanyasına katkı sağlayan, vatandaşlarımıza, Kızılayımıza ve tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.
Kızılay yetkilileri ise, "Kan verme kampanyamıza destek veren başta İlçe Kaymakamız Ali Ada beye ve saygı değer Pasinlerlilere teşekkür ediyorum. Toplanan bu kanlar inşallah ihtiyacı olan vatandaşlarımıza ulaşarak onların sağlıklarına kavuşmalarına katkıda bulunur.” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327