Kaymakam Bedir Anadolu Lisesinde İncelemelerde Bulundu

Kütahya’nın Pazarlar ilçesi Kaymakamı Soner Bedir, Pazarlar Anadolu Lisesi ve Pansiyonunda incelemelerde bulundu.Pazarlar Kaymakamı Soner Bedir ve Pazarlar İlçe Milli eğitim Müdürü Kemal Sevgi ile birlikte Fatih Projesine dahil olan Pazarlar...

Kaymakam Bedir Anadolu Lisesinde İncelemelerde Bulundu
Kütahya’nın Pazarlar ilçesi Kaymakamı Soner Bedir, Pazarlar Anadolu Lisesi ve Pansiyonunda incelemelerde bulundu.
Pazarlar Kaymakamı Soner Bedir ve Pazarlar İlçe Milli eğitim Müdürü Kemal Sevgi ile birlikte Fatih Projesine dahil olan Pazarlar Anadolu Lisesinde incelemelerde bulundu.
Kaymakam Bedir, Pazarlar Anadolu Lisesinde incelemelerde bulunarak öğretmenler ve öğrencilerle sohbet etti.
Pazarlar Anadolu Lisesi Müdürü Ömer Duran’dan Okul hakkında bilgi alan Kaymakam Soner Bedir, pansiyonu, mutfak, yemekhane ve öğrenci odalarını inceledi ve öğrencileri sınıflarında ziyaret etti.
Kaymakam Soner Bedir Pazarlar Anadolu lisesinde güzel çalışmaların yürütüldüğünü söyledi. Kaymakam Bedir, "Güzel çalışmaların yürütülmüş, öğrenciler için güzel bir ortam oluşturulmuş. Yemekhane ve çevre düzenlenmesiyle bir okula yakışır şekilde çalışmalar yapılmış. Ayrıca Pazarlar Anadolu Lisesinin Fatih Projesi kapsamına alınması ile sınıflarda eğitimler akıllı tahtalar ile yapılıyor. Bu proje ile okulun eğitimi daha kaliteli hale gelecektir. Eğitim-öğretim yılı içerisinde bütün okullarımızda bu tür incelemelerimizi yapacağız" dedi. (MB-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327