Kaymakam Bünyamin Kuş, Bir Haftada 3 Mahallede İnceleme Yaptı

Malatya’nın Darende İlçe Kaymakam Bünyamin Kuş, bir hafta içerisinde Ayvalı, Ilıca ve Çınar mahallesindeki okul ve toplum sağlığı merkezlerinde incelemelerde bulundu.Kaymakam Bünyamin Kuş ve beraberindekiler, vatandaşların varsa sorunlarını...

Kaymakam Bünyamin Kuş, Bir Haftada 3 Mahallede İnceleme Yaptı
Malatya’nın Darende İlçe Kaymakam Bünyamin Kuş, bir hafta içerisinde Ayvalı, Ilıca ve Çınar mahallesindeki okul ve toplum sağlığı merkezlerinde incelemelerde bulundu.
Kaymakam Bünyamin Kuş ve beraberindekiler, vatandaşların varsa sorunlarını yeninde inceleme konusunun önemli olduğunu belirterek, “Eğitim bizim için olmazsa olmazlarımızdandır. Son yıllarda Devletimizin bütçeye koyduğu ödeneklere bakıldığında en çok payın eğitim olduğunu görmekteyiz. Geleceğimizi emanet edeceğimiz yavrularımız için devlet olarak ne yapsak azdır. Bu nedenle yapılan devlet desteğine rağmen bir eksiklik varsa onu imkanlar ölçüsünde karşılamaya veya ilgili mercilerde ulaştırmaya devam ediyoruz. Sınıflarımızın eğitime daha elverişli hale getirilmesi noktasında devlet millet işbirliği ile önemli ölçüde mesafe kaydedildi “dedi.
Kaymakam Bünyamin Kuş’un ziyaretlerine, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fevzi İnce,İlçe Emniyet Müdürü Arif Köse, Müftü Ahmet Varol ve daire amirleri katıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327