Kaymakam Emiroğlu, Başkan Doğan’ı Ziyaret Etti

Bir süre önce göreve başlayan İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a iade-i ziyarette bulundu.Ziyarette İzmit Kaymakamı Emiroğlu, Başkan Doğan’a sıcak ve samimiyeti için teşekkür ederek, “Sağolsun...

Kaymakam  Emiroğlu, Başkan Doğan’ı Ziyaret Etti
Bir süre önce göreve başlayan İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a iade-i ziyarette bulundu.
Ziyarette İzmit Kaymakamı Emiroğlu, Başkan Doğan’a sıcak ve samimiyeti için teşekkür ederek, “Sağolsun Başkanımız ilk günden itibaren bizim yanımızda. Her zaman söylediğim gibi seçilmişler ya da atanmışlar olarak bizlerin tek gayesi insanlara hizmet etmektir. Hepimiz vatandaşlara hizmet için buradayız. Hedef noktamız hizmet, kulvarlarımız farklı olsa da gayemiz aynı” dedi.
Başkan Doğan ise, “İzmitimiz çok önemli bir ilçe. Ben, çoğu zaman İzmit’i ilçenin de ötesinde bir şehir olarak nitelendiriyorum. Buraya atanan bürokratların ve mülki amirlerin seçilerek buraya geldiğini de biliyoruz. İzmit bir anlamdı çok şanslı. Bundan önce görev yapan kaymakamlarımız hepsi çok başarılı hizmetler sundular. Sizin içinde aynı şeyleri söyleyeceğimize inanıyorum. Birlikte halkımız için, İzmit’imiz için güzel çalışmalar yapacağız. Dileğimiz oturduğumuz koltuklara değer katmak, hoş bir seda bırakmaktır. Daha doğrusu bu koltukta oturmak yerine bu koltuğun getirdiği imkânları, halkın ihtiyaçları doğrultusunda hizmete çevirmektir. Sizde de bu enerjiyi gördük” şeklinde konuştu.
Doğan, ziyaretin anısına İzmit Kaymakamına saat kulesi maketi hediye etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327