Kaymakam Eşine Öğrencilerinden Duygusal Veda

Aydın’ın Didim ilçesinde, Kaymakam Ersin Emiroğlu’un öğretmenlik yapan eşi Zeynep Emiroğlu’na öğrencileri ve arkadaşları veda yemeği düzenledi.Didim Meandros Village Köy Sofrası’nda düzenlenen etkinliğe, Söke Kaymakamı Mehmet Demirezer’in...

Kaymakam Eşine Öğrencilerinden Duygusal Veda
Aydın’ın Didim ilçesinde, Kaymakam Ersin Emiroğlu’un öğretmenlik yapan eşi Zeynep Emiroğlu’na öğrencileri ve arkadaşları veda yemeği düzenledi.
Didim Meandros Village Köy Sofrası’nda düzenlenen etkinliğe, Söke Kaymakamı Mehmet Demirezer’in eşi Derya Demirezer’de eşlik etti. Gözü yaşlı olarak bir konuşma yapan Emiroğlu,, ’’Didim de 3 yıldır sizlerle birlikte oldum. Sevindiğimiz günler, ağladığımız günler oldu. İnanın ki bu üç yıllık zaman içinde çok iyi dostlarım, arkadaşlarım ve öğrencilerim oldu. Didim bizim evimiz olmuştu. Ben herkese muhabbetle, sevgiyle yaklaştım. Bunun karşılığını fazlasıyla sizlerden gördüm Sizlerden ayrılmak çok zor” dedi.
Emiroğlu, yemeğin ardından öğrencileri ile birlikte kestiği pastayı konuklara ikram etti. Didim Kaymakamı Ersin Emiroğlu’nun, İzmit Kaymakamlığına atandığı belirtildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327