Kaymakam Karahan’dan Güreşçilere Eşofman Desteği

Korkuteli İlçe Kaymakamı Erkan Karahan, Recep Gürbüz Güreş Eğitim Merkezi’ndeki güreş takımını ziyaret ederek, geleceğin pehlivanlarına eşofman ve ayakkabı hediye etti.Güreş Eğitim Merkezi’ni ziyaret eden İlçe Kaymakamı Erkan Karahan,...

Kaymakam Karahan’dan Güreşçilere Eşofman Desteği
Korkuteli İlçe Kaymakamı Erkan Karahan, Recep Gürbüz Güreş Eğitim Merkezi’ndeki güreş takımını ziyaret ederek, geleceğin pehlivanlarına eşofman ve ayakkabı hediye etti.
Güreş Eğitim Merkezi’ni ziyaret eden İlçe Kaymakamı Erkan Karahan, Sosyal Yardımlaşma Vakfı aracılığıyla aldığı eşofman ve ayakkabıları sporculara hediye etti. Merkezi Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hasan Karatopak ile ziyaret eden Kaymakam Karahan, antrenör ve güreşçilerle sohbet etti.
Kaymakam Karahan, ata sporu güreşi çocuklarına sevdirdikleri için ailelerine teşekkür ederek, “Korkuteli Güreş Eğitim Merkezi güreşçilerini bizleri en iyi şekilde temsil ettikleri için teşekkür ediyorum. İlçemiz için büyük bir kazanım olan Korkuteli Cengiz Elbeye Güreş Eğitim Merkezi sporcularının başarısı bizleri her zaman mutlu etmiştir. Türkiye ve dünya şampiyonalarında başarı elde eden sporcularımızın gelecek yıllarda Türkiye şampiyonu hatta Avrupa ve dünya şampiyonu olacağına inanıyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327