Kayseri Devlet Hastanesi Çalişanlari Hizmet-iş Ailesine Katıldı

Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanlığının teşkilatlanma çalışmaları neticesinde Kayseri Devlet Hastanesinde çalışan taşeron şirket personelleri Hizmet-İş Sendikası ailesine katıldı.Kayseri Devlet Hastanesi konferans salonun da...

Kayseri Devlet Hastanesi Çalişanlari Hizmet-iş Ailesine Katıldı
Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanlığının teşkilatlanma çalışmaları neticesinde Kayseri Devlet Hastanesinde çalışan taşeron şirket personelleri Hizmet-İş Sendikası ailesine katıldı.
Kayseri Devlet Hastanesi konferans salonun da son olarak çalışanlar ile bilgilendirme ve istişare toplantısı yaptıklarını söyleyen Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Halil Özdemir, “ Yaptığımız teşkilatlanma çalışmalarının ardından çalışan arkadaşlarımız kendi hür iradeleri ile sendikamıza kayıt olmuşlardır. Bizlerde Hizmet-İş Sendikası olarak elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. En kısa zaman içerisinde Bakanlığa yetki müracaatında bulunup işlemlere başlayacağız. Artık sizler yalnız değilsiniz . Her türlü derlerinizde, sıkıntılarınızda Hak-İş Konfederasyonu ve Hizmet-İş Sendikası her zaman sizlerin yanın da olacaktır. Allah hepimize hayırlı mübarek eylesin” dedi.
Özdemir konuşmasında Hizmet-iş Sendikasını tercih edenleri tebrik ederek teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327