Kayseri Sarraflar Ve Kuyumcular Derneği Başkanı Ömer Gülsoy:

Kayseri Sarraflar ve Kuyumcular Derneği Başkanı Ömer Gülsoy, altına yeniden taksitlendirme yapılacak olması ile ilgili olarak, "Altına taksitlendirme yapılması piyasaya iyi bir ivme kazandırır diye düşünüyorum" dedi.Sarraflar ve Kuyumcular...

Kayseri Sarraflar Ve Kuyumcular Derneği Başkanı Ömer Gülsoy:
Kayseri Sarraflar ve Kuyumcular Derneği Başkanı Ömer Gülsoy, altına yeniden taksitlendirme yapılacak olması ile ilgili olarak, "Altına taksitlendirme yapılması piyasaya iyi bir ivme kazandırır diye düşünüyorum" dedi.
Sarraflar ve Kuyumcular Derneği binasında konuşan Ömer Gülsoy, "Bizim sektörümüzde altına tekrardan taksitlendirme yapılması piyasaya iyi bir ivme kazandırır diye düşünüyorum. Aldığımız bilgilere göre 4 taksit seçeneği olacak. Bu kuyumcu esnafımız açısından iyi olacaktır. Çünkü iç piyasada son 6 ayda bir daralma oldu. Bu yapılacak olan değişimin bizlere katkısı olacaktır" diye konuştu.
Gülsoy ayrıca, "Altındaki düşüşle ilgili olarak bir talep daralması var. Altınının onsu 1265-1275 arasında oynuyor. Bu fiyatları alım için gayet iyi görüyoruz. Altının gram fiyatı da 87-88 TL arasında değişiyor. Altının güvenli liman özelliğini koruduğunu defalarca söylüyoruz. Bu açıdan bu fiyatlar altın alımı için iyi rakamlar" şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327