Kayserigaz Yetkili İç Tesisat Firmalarıyla Bir Araya Geldi

Havaların soğumasıyla birlikte doğalgaz kullanımının artış gösterdiği bu günlerde, Kayserigaz yetkili iç tesisat firmaları ile bir araya gelerek gündeme ve sektöre dair değerlendirmelerde bulundu.11 yıldır Kayseri’nin güvenli ve düzenli...

Kayserigaz Yetkili İç Tesisat Firmalarıyla Bir Araya Geldi
Havaların soğumasıyla birlikte doğalgaz kullanımının artış gösterdiği bu günlerde, Kayserigaz yetkili iç tesisat firmaları ile bir araya gelerek gündeme ve sektöre dair değerlendirmelerde bulundu.
11 yıldır Kayseri’nin güvenli ve düzenli gaz arzını sağlayan Kayserigaz, iç tesisat firmalarıyla gerçekleştirdiği periyodik toplantılara devam ediyor. Hava sıcaklıklarının giderek azalmasıyla birlikte doğalgaz tüketiminde meydana gelen artış, başta Kayserigaz olmak üzere yetkili doğalgaz firmalarının temposunu da artırıyor.
Kayserigaz yetkili firmalarla düzenlediği toplantıda, doğalgaz kullanıcılarına olan hizmetin kalitesini artırmak, düzenli kontroller yaparak istenmeyen vakaların önüne geçmek, kış aylarında güvenli gaz kullanımını sağlamak gibi başlıkları ele aldı. Diğer yandan, sektördeki gelişmelerinde değerlendirildiği toplantının tüm katılımcılar tarafından oldukça verimli olduğu kaydedildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327