Kaza Yapan Tır Gümrük Memurlarını Bekliyor

Çanakkale-İzmir kara yolu üzerinde devrilen tır, içinde gümrüklü elektronik eşyalar olduğu için kaldırılamadı. Tır, malzemeler gümrük memurları nezaretinde nakledildikten sonra kaldırılacak.İzmir’den Çanakkale istikametine seyreden...

Kaza Yapan Tır Gümrük Memurlarını Bekliyor
Çanakkale-İzmir kara yolu üzerinde devrilen tır, içinde gümrüklü elektronik eşyalar olduğu için kaldırılamadı. Tır, malzemeler gümrük memurları nezaretinde nakledildikten sonra kaldırılacak.
İzmir’den Çanakkale istikametine seyreden Emir Hot’un kullandığı elektronik eşya yüklü Sırbistan plakalı tır, Çanakkale’ye 10 kilometre kala, Erenköy viyadüğü yakınında kaygan zeminde kontrolden çıkarak devrilmişti. Kazanın ardından trafiğe kapanan yolun yeniden açılması için yan yatan tır kaldırılmak istendi. Ancak tırda bulunan elektronik eşyalar gümrüklü mal olduğundan başka bir araca nakledilemedi. Tırın bağlı olduğu lojistik firması bölgeye yeni bir tır ve ekip gönderdi. Ekip, gümrük memurları nezaretinde nakil işlemini yapacak. Ardından tır bulunduğu yerden kaldırılacak. Kaza sebebiyle Çanakkale-İzmir kara yolunun 10. kilometresinde ulaşım tek şeritten sağlanıyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327