Keçiören’in Mahallelerinde Asfalt Seferberliği

Keçiören Belediyesi, ilçedeki asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor.Kent estetiğine büyük önem veren Keçiören Belediyesi, son olarak 36 ayrı mahallenin farklı sokaklarında asfalt serim çalışmalarını tamamladı. 19 Mayıs Mahallesi,...

Keçiören’in Mahallelerinde Asfalt Seferberliği
Keçiören Belediyesi, ilçedeki asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Kent estetiğine büyük önem veren Keçiören Belediyesi, son olarak 36 ayrı mahallenin farklı sokaklarında asfalt serim çalışmalarını tamamladı. 19 Mayıs Mahallesi, 23 Nisan Mahallesi, A. Menderes Mahallesi, Aktepe Mahallesi, Atapark Mahallesi, Ayvalı Mahallesi, Bademlik Mahallesi, Bağlarbaşı Mahallesi, Basınevleri Mahallesi, Çaldıran Mahallesi, Çiçekli Mahallesi, Emrah Mahallesi, Esertepe Mahallesi, Etlik Mahallesi, Güçlükaya Mahallesi, Hasköy Mahallesi, İncirli Mahallesi, Kalaba Mahallesi, Kafkaslar Mahallesi, Kanuni Mahallesi, Karakaya Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Köşk Mahallesi, Kuşcağız Mahallesi, Osmangazi Mahallesi, Pınarbaşı Mahallesi, Sancaktepe Mahallesi, Ş. Kubilay Mahallesi, Şefkat Mahallesi, Tepebaşı Mahallesi, Ufuktepe Mahallesi, Uyanış Mahallesi, Yakacık Mahallesi, Yayla Mahallesi, Yeşilöz Mahallesi ve Yükseltepe Mahallesi’nin çeşitli sokaklarında asfalt serim çalışması yapıldı. Altyapı hizmetleri ile vatandaşların büyük takdirini kazanan Keçiören Belediyesi’nin yaptığı kaldırım çalışmaları, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından standart olarak tescil edildi. Yaptığı altyapı çalışmalarında Avrupa standartlarını yakalayan Keçiören Belediyesi, asfalt kazısı sonucunda çıkan malzemeleri de çöpe atmıyor ve oluşan asfalt kırıklarını altyapısı tamamlanmamış sokaklarda kullanarak değerlendiriyor.
Keçiören’in 3 bini aşkın cadde ve sokağı ile hızla büyüyen bir ilçe olduğuna dikkat çeken Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, “Bir kentin, bir bölgenin gelişme sürecinde altyapı çalışmalarının önemi büyüktür. Altyapının yetersiz kaldığı bir kentte sağlıklı bir kentleşmeden de söz etmek mümkün değildir. Bu gelişme ve büyümeyi de dikkate alarak Keçiören Belediyesi olarak altyapı hizmetlerine öncelik veriyoruz. Amacımız Keçiören’de altyapı problemlerini en aza indirmektir" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327