banner333

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Volkan Konak sevgisi

Yalova'da 1 Haziran'da yenilenecek yerel seçim öncesi partisinin düzenlediği Volkan Konak konserine katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, konseri sağanak yağmur atında izledi.

Korumaları Kılıçdaroğlu'na yağmurluk yetiştirmek için adeta birbirleri ile yarışırken, Kılıçdaroğlu yağmurluk istemedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yalova'da 1 Haziran'da yeniden yapılacak yerel seçim öncesi partisinin düzenlediği Volkan Konak konserine katıldı. Konserin düzenlendiği Cumhuriyet Meydanı’na partisinin seçim otobüsü ile gelen Kılıçaroğlu'nu CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, CHP'li milletvekilleri ve CHP Yalova Belediye Başkan adayı Vefa Salman karşıladı. Alkışlar ve sloganlar eşliğinde alana giren Kılıçdaroğlu, halkı selamladıktan sonra kendisine ayrılan bölüme oturdu. Ancak kısa süre sonra başlayan sağanak yağış hızını arttırdı. Yağmurun başlaması üzerine korumaları CHP liderinin ıslanmasını engellemek için yağmurluk yetiştirme yarışına koyuldu. Kılıçdaroğlu ise, eliyle yağmurluk istemediğini işaret ederek, sahnede süren konuşmaları sağanak yağış altında izlemeye devam etti. Sonrasında sahneye gelen Kılıçdaroğlu, “Yağmurun yağdığını biliyorum. Hepimiz ıslanacağız ama hiç önemli değil. Bir seçim yapıp belediye başkanınızı seçtiniz. Koltuğuna oturdu. Mazbatasını aldı. Ankara'daki beyler dediler ki; hayır o belediye başkanı değil. Yeniden seçim yapılıyor. Ben Yalova'ya inanıyorum, Yalovalılara güveniyorum. İnadına inadına sandığa gideceğiz, Vefa başkanı tekrar Yalova'ya başkan seçeceğiz" dedi.

Ardından sahneden inerek yerine oturan Kılıçdaroğlu, konserin kalanını şemsiye altında izledi. Alkışlar altında sahneye çıkan ünlü sanatçı Volkan Konak ise şarkılarını birbiri ardına seslendirdi. Alanı dolduran CHP'liler, yağmura aldırış etmeden konserin tadını çıkardılar.
Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2014, 09:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner322

banner326

banner327