Kermesten Toplanan Paralar Yoksullara Gidecek

İHH İnsani Yardım Vakfı Sakarya Şubesi, açmış olduğu kermesten elde edilen gelirleri yurt dışında ve yurt içinde bulunan yoksullara gönderecek.Bosna Caddesi Orta Garaj karşında açılan kermeste konuşan İHH Sakarya Şubesinde görevli Sümeyye...

Kermesten Toplanan Paralar Yoksullara Gidecek
İHH İnsani Yardım Vakfı Sakarya Şubesi, açmış olduğu kermesten elde edilen gelirleri yurt dışında ve yurt içinde bulunan yoksullara gönderecek.
Bosna Caddesi Orta Garaj karşında açılan kermeste konuşan İHH Sakarya Şubesinde görevli Sümeyye Koçak, “İHH Sakarya Şubesi olarak kermesimiz 8 gün önce açıldı. Buradan elde edilecek gelirler yurt dışı ve yurt içinde yetimlere ve yoksullara gönderilecektir. Kermesimize ilgi çok fazla. Vatandaşlarımızın bekledikleri bir kermes. Çok talep var. Yaz boyunca bütün ilçelerimizde kermes açtık. Kermesimiz de gönüllü arkadaşlarımızın gelip ürettikleri teksil malzemeleri, yiyecekler, içecekler, tuafiye malzemeleri var. Ayrıca esnafın bağışladığı tuafiye ve giyim malzemelerimiz var. Fiyatlarımız çok uygun. Bütün vatandaşlarımızı kermesimize bekliyoruz” ifadelerini kullandı.
Öte yandan kermeslerde ev yapımı salça, tarhana, erişte, mantı, börek, çörek yapıldığı da belirtildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327