Kesik bilek cinayetinde flaş gelişme!

İzmit-Kandıra yolunun Çayırköy mevkiinde 20 gün önce cesedi bulunan, dövülerek öldürüldükten sonra elleri bileklerinden baltayla kesildiği belirlenen 21 yaşındaki Nuran Dutlu’nun cinayetinde flaş gelişme yaşandı. Vahşice öldürülen Dutlu'nun kredi kartını kullanarak alışveriş yaptığı tespit edilen Muhammet Yıldız, katil zanlısı olarak her yerde aranıyor.

Kesik bilek cinayetinde flaş gelişme!

İzmit Kandıra Yolu’nun Çayırköy yakınlarında, yola yakın boş alanda geçtiğimiz 22 Ocak günü bir bölümü naylona sarılı olarak bulunan cesetle ilgili sır perdesi aralanıyor.

Öldürülen Nuran Dutlu’nun üzerinde bulunan kredi kartı ile banka kartının kullanıldığı ve bir ayakkabı mağazasından alışveriş yapıldığı jandarma ekipleri tarafından tespit edildi.

Güvenlik kamerası görüntülerinden yola çıkan Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı ekipleri olayla ilgili olarak 16 ayrı suçtan kaydı bulunan Muhammed Yıldız’ı aramaya başladı. İki yıl kesinleşmiş hapis cezasının da olduğu tespit edilen Muhammed Yıldız’ın Nuran Dutlu’ya ait telefonu da sattığı belirlendi.Şüpheli Muhammet Yıldız’ın yanında bir kişinin daha olduğu ancak şu ana kadar kimliğinin tespit edilemediği öğrenildi. 


Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2015, 18:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327