Keskin’den Osmanlı Ocakları Açıklaması

AK Parti Kastamonu Gençlik Kolları İl Başkanı Niyazi Keskin, Osmanlı Ocakları ile teşkilatlarının bir bağlantısı olmadığını söyledi.Keskin, yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti: “Kastamonu Osmanlı Ocakları açılışında...

Keskin’den Osmanlı Ocakları Açıklaması
AK Parti Kastamonu Gençlik Kolları İl Başkanı Niyazi Keskin, Osmanlı Ocakları ile teşkilatlarının bir bağlantısı olmadığını söyledi.
Keskin, yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti: “Kastamonu Osmanlı Ocakları açılışında yaşanan tatsız olay hepimizi üzmüştür. Yaşanan tatsız olayın yankıları devam ederken amaçları sadece teşkilatımızı yıpratmak olan art niyetli kişiler tarafından kulaktan kulağa Gençlik Kolları teşkilatımızla Kastamonu Osmanlı Ocaklarının bağlantısı olduğu ve birlikte çalıştıkları dedikodusu yayılmaktadır. Altını çizerek belirtmek istiyorum; “AK Parti Kastamonu Gençlik Kolları Teşkilatının Kastamonu Osmanlı Ocakları ile hiçbir bağlantısı ve ortak çalışması yoktur. Açılışına da Gençlik Kolları Teşkilatı olarak katılmadık”
Özellikle yerel seçimler ve cumhurbaşkanlığı seçimi süreçlerindeki çalışmalarıyla Kastamonu halkının gönlünde taht kurmuş Gençlik Kolları Teşkilatımızı yıpratmak isteyen ve Kastamonu halkı ile aramıza nifak tohumu sokmak isteyen art niyetli kişiler amaçlarına ulaşamayacaklardır”
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327