Kick Boks’ta Urla’ya İki Ödül Birden

68 yıllık geçmişe sahip olan Urla Belediyesi Gençlik Spor Kulübü farklı spor branşları ile tüm gençlere hizmet ediyor. Son zamanlarda adı sıkça duyulan “Kick Boks” sporu Urla’da adından söz ettirmeye başladı.18-19 Ekim 2014 tarihlerinde...

Kick Boks’ta Urla’ya İki Ödül Birden
68 yıllık geçmişe sahip olan Urla Belediyesi Gençlik Spor Kulübü farklı spor branşları ile tüm gençlere hizmet ediyor. Son zamanlarda adı sıkça duyulan “Kick Boks” sporu Urla’da adından söz ettirmeye başladı.
18-19 Ekim 2014 tarihlerinde Buca Afet Evleri Spor Salonu’nda düzenlenen Ege Bölgesi Kick Boks Turnuvası’nda Urla Belediyesi Gençlik Spor Kulubü Kick Boks sporcularından Serkan Bavkır büyükler K1 Contact 81 kg’da Ege ikincisi olurken Atakan Önder gençler Full Contact 81 kg’da Ege Şampiyonu oldu.
Urla Belediyesi Gençlik Spor Kulübü 5.Dan 3.Kademe Taekwondo ve 2.Dan 2. Kademe Kick Boks Antrenörü Ertan Şengüler; “Öncelikli hedefimiz öğrencilerimiz arasından şampiyonluk çıkartmaktı. Bu hedefimize ulaştığımız için çok mutluyum. Öğrencilerimizle daha nice başarılara imza atacağız” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327