Kılıçdaroğlu Gülben Ergen ve Erhan Çelik'ten özür diledi

Balayında eşi Erhan Çelik ile Hacca giden Gülben Ergen eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Tepki gösterenlerin arasında CHP'li vekil İhsan Özkes'te vardı. Vekili İhsan Özkes'in sözleri üzerine Kemal Kılıçdaroğlu Gülben Ergen ve eşinden özür diledi.

Kılıçdaroğlu Gülben Ergen ve Erhan Çelik'ten özür diledi

Gülben Ergen ve Erhan Çelik çifti geçtiğimiz günlerde evlenmişti. Balayı için Hacca giden çift, Hacda çekindikleri fotoğrafları sosyal medyadan paylaşmıştı. Fotoğraflar üzerine CHP'li vekil İhsan Özkes,"Hacca gitmek için yıllardır sıra bekleyen en az bir milyon insan varken balayı için hacca giden Erhan Çelik ve Gülben Ergen nasıl gittiler? Hacca gidişlerde de eşitsizlik ve adaletsizlik var. Torpilli Hacı Gülben! " diyerek tepki göstermişti.

"KILIÇDAROĞLU'NDAN EDEP ÖĞRENİN"

Gülben Ergen ise CHP'li vekile "Sizin yerinize eşimden ve benden özür dileyen Kılıçdaroğlu'ndan edep öğrenin. Beyninize ve kalbinize hakim olmayı öğrenin" diyerek cevap vermişti

KILIÇDAROĞLU ÖZÜR DİLEDİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Milletvekili İhsan Özkes'in, Erhan Çelik ve eşi Gülben Ergen'in Hac ibadetiyle ilgili attığı tweetler nedeniyle, Çelik ve Ergen'den özür diledi.

 


Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2014, 20:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327