Kiltepe Mahallesi’nin Asfalt Sevinci

Kiltepe Mahalle Muhtarı Celal Demirtaş, 30 yıldır unutulan yolun asfaltlandığını ifade etti.Yeşilyurt Belediyesi asfalt ekibi Kiltepe Mahallesi’nde asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. Kiltepe Mahallesi ile Çarmuzu Mahallesi’nin bağlantı...

Kiltepe Mahallesi’nin Asfalt Sevinci
Kiltepe Mahalle Muhtarı Celal Demirtaş, 30 yıldır unutulan yolun asfaltlandığını ifade etti.
Yeşilyurt Belediyesi asfalt ekibi Kiltepe Mahallesi’nde asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. Kiltepe Mahallesi ile Çarmuzu Mahallesi’nin bağlantı noktası olan yolda asfaltlama çalışması yapan ekipler, yoğun bir mesai harcıyor.
Asfalt ekibinin çalışmalarını yakından takip eden Kiltepe Mahalle Muhtarı Celal Demirtaş, "Kiltepe Mahallemizin Gülnebi Sokak ile Çarmuzu Mahallesi’nin birleştiği noktada 30 yıldır unutulmuş bir yolumuz vardı. 30 yıldır unutulan bu yol, Yeşilyurt Belediyemizin çalışmasıyla asfaltlandı ve güzel bir görünüme kavuştu. Yeşilyurt Belediye Başkanımız Hacı Uğur Polat, başkan yardımcımız Mehmet Çınar ve belediye çalışanlarına teşekkür ederim" dedi.
Demirtaş, mahallede güzel çalışmaların yapıldığını da ifade ederek, "Yeşilyurt Belediyesi, mahallemize büyük bir ilgi gösteriyor. Bu ilgilerinin devam edeceğine inanıyoruz. Özellikle temizlik noktasında belediyemiz titiz bir çalışma yürütüyor. Üzerilerine düşen görevleri en iyi şekilde yerine getiriyorlar" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327

banner330