KIRAATHANEYE GİREN HIRSIZLAR ÇAY ÇALDI

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde bulunan bir kıraathaneye giren hırsızlar, çay ve meşrubat çalarak kayıplara karıştı.İzmit Kuruçeşme Serdar Mahallesi Işık Sokak adresindeki Bağyolu Kıraathanesi’ne gelen hırsız ya da hırsızlar, kapıyı...

KIRAATHANEYE GİREN HIRSIZLAR ÇAY ÇALDI
Kocaeli’nin İzmit ilçesinde bulunan bir kıraathaneye giren hırsızlar, çay ve meşrubat çalarak kayıplara karıştı.
İzmit Kuruçeşme Serdar Mahallesi Işık Sokak adresindeki Bağyolu Kıraathanesi’ne gelen hırsız ya da hırsızlar, kapıyı zorlayarak içeri girdi. İçeride çalacak bir şey bulamayan hırsızlar, çay ve meşrubatları alarak bölgeden uzaklaştı.
Sabah saatlerinde kıraathaneye gelen kahveci Alişan Aydoğdu soyulduğunu anladı. Ancak daha önce de dükkanının iki kez soyulup hırsızların yakalanamaması nedeniyle polise başvurmadı.
Daha önceden de iki kez kahvesi soyulan ve her defasında polise başvursa da bir sonuç alamayan kahveci Aydoğdu, “Daha önce de dükkanım soyuldu, ama polis bir şey yapamadı. Benim dükkanıma hırsız girmeden sokaktaki bakkalın da kapısını zorlamış, ama alarm çalınca kaçmışlar. Ağaköy’de de bir apartmanın kazanlarını çaldılar, hırsızları daha yakalanamadı. Ben de bir sonuç alınmıyor diye artık polise haber vermiyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327