Kırkağaç’ta 92. Kurtuluş Coşkusu

Kırkağaç’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 92. yıldönümü sade bir törenle kutlandı.Cumhuriyet meydanındaki programa, TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı ve Ak Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, CHP Manisa Milletvekili Sakine Öz,...

Kırkağaç’ta 92. Kurtuluş Coşkusu
Kırkağaç’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 92. yıldönümü sade bir törenle kutlandı.
Cumhuriyet meydanındaki programa, TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı ve Ak Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, CHP Manisa Milletvekili Sakine Öz, Ak Parti Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz, Soma Kaymakamı Bahattin Atçı, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, CBÜ Kırkağaç MYO Okulu Müdürü Doçent Nurullah Sinan Köksal, İlçe Emniyet Müdürü Mithat Uysal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Yalçınkaya, İlçe Nüfus Müdürü Aysel Alıcı, siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. Kutlama töreni, çelenk sunma programıyla başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla devam eden tören Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz’ün günün anlam ve önemini belirten konuşmasıyla sürdü. Daha sonra kavun yarışmasında dereceye girenlere ödülleri TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı ve Ak Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, CHP Manisa Milletvekili Sakine Öz, Ak Parti Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz ve Soma Kaymakamı Bahattin Atçı tarafından takdim edildi.
Sunuculuğunu Anadolu Öğretmen Lisesi öğretmenlerinden Nurullah Yeşil’in yaptığı programda halk oyunları ekibi sahne alırken, öğrencilerde şiirler okudu. Program sonrası vatandaşlara Kırkağaç Belediyesi tarafından iki bin kişilik pilav ikramı yapıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327