Kırklareli Belediyesi Eylül Ayı Meclis Toplantısı Gündemi

Kırklareli Belediye Meclisi’nin 2 Eylül Salı günü yapılacak olan toplantısının gündemi belli oldu.Kırklareli Belediyesi’nden yapılan açıklamada, 2 Eylül Salı günü 15.00’da Kent Kültür evi projesi ile ilgili Kırklareli Belediye Başkanı...

Kırklareli Belediyesi Eylül Ayı Meclis Toplantısı Gündemi
Kırklareli Belediye Meclisi’nin 2 Eylül Salı günü yapılacak olan toplantısının gündemi belli oldu.
Kırklareli Belediyesi’nden yapılan açıklamada, 2 Eylül Salı günü 15.00’da Kent Kültür evi projesi ile ilgili Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’na yetki verilmesi ile başlayacak toplantıda, Sultan Kip ve Jülide Başkur’un içkili yer bölgesi talebinin, çay bahçeleri, kafeterya ve kamu kurum ve kuruluş girişlerinin, market, alışveriş merkezi, giyim mağazaları, kahvehane, lokanta girişlerini engelli vatandaşların girebileceği duruma getirilmesi ile ilgili Çocuk, Aile ve Engelliler Komisyon raporunun görüşüleceği kaydedildi.
Türkiye Ekonomi Bankasının (TEB) ATM kurma talebi ile ilgili Plan Bütçe Komisyon raporunun görüşülmesi ile devam eden toplantıda, hakkının uygun görülerek 2-3 yıl saklı tutulması talebi ile ilgili Plan Bütçe Komisyon raporunun, Mülkiyeti Belediyeye ait, Camiikebir mahallesi, bin 169 ada 5 parselde bulunan Belediye Küçük Sanayi Sitesi olarak ayrılan taşınmazın kat karşılığı 5 adet iş yerinin Belediyeye verilmesi şartı ile satışının yapılması talebi ile ilgili Plan Bütçe ve İmar Komisyonları raporunun, aş evi kurulması ve kesimhane yapılması ile ilgili Plan Bütçe ve İmar Komisyon raporunun, 2015 yılında uygulanacak vergi, resim ve harçlar tarifesinin, S.S. 22 No’lu Şehir içi Taşıyıcılar Kooperatifi, S.S. 23 No’lu Şehir içi Minibüs Mot. Taş.Koop., S.S. 60 No’lu Minibüsçüler Mot. Taş. Koop. ile 5 no’lu hat minibüsçülerinin zam talebi ile ilgili dilekçelerinin, Kent Konseyi Projeleri ile ilgili Plan Bütçe Komisyonu ve Çeşitli İşler Komisyon raporunun, Belediye Başkanlığına ait konuların, vatandaşlar tarafından Belediye Meclisine yapılan müracaatların, resmi kurum ve kuruluşlarca Belediye Meclisine yapılan müracaatların, Belediye İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne ait konuların, 02 Temmuz 2013 Temmuz Ayı Olağan Belediye Meclis Toplantısı’ndan havale edilen konunun, 01 Ağustos 2013 Ağustos Ayı Olağan Belediye Meclis Toplantısı’ndan havale edilen konunun, 01 Temmuz 2014 Temmuz Ayı Olağan Belediye Meclis Toplantısı’ndan havale edilen konuların görüşüleceği bildirildi.
Öte yandan Kırklareli’de yetişen sanatçılardan Candan Erçetin ve Burhan Öcal’ın isimlerinin uygun görülecek yerlere verilmesi de Belediye Meclisinde görüşülecek konuların arasında yer aldığı bildirildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327