Kırmacı Semtine Kasım Ağacı

Yakutiye Belediyesi, Kırmacı semtinde yol kaldırım çalışmalarının ardından tamamlayıcı çevre düzenlemesi çalışmalarını yapıyor. Kırmacı semtine önceden yapılan çevre düzenlemesine ek olarak oluşan yeşil alanlar ağaçlandırılıyor.Belediye...

Kırmacı Semtine Kasım Ağacı
Yakutiye Belediyesi, Kırmacı semtinde yol kaldırım çalışmalarının ardından tamamlayıcı çevre düzenlemesi çalışmalarını yapıyor. Kırmacı semtine önceden yapılan çevre düzenlemesine ek olarak oluşan yeşil alanlar ağaçlandırılıyor.
Belediye Başkanı Ali Korkut, Kırmacı semtinin bir iki yıla kadar kötü yapılaşmadan ve gecekondulardan tamamen arınacağının altını çizerek "Kırmacı semtinde Palandöken caddesine bakan kısımda gecekondular var. Bunların bir bölümünü kamulaştırarak temizledik. Birkaç bina kaldı, onlarla ilgili çalışma sürüyor. Maalesef bu gecekonduların bir kısmı terk edilmiş olduğu için uygunsuz tipler tarafından kullanılıyordu. Çevre sakinlerini de rahatsız eden ortamları inşallah tamamen ortadan kaldıracağız. Bölgede yeni yapılaşmaları izleyen çevre düzenlemesi, yol ve kaldırım çalışmalarımız olacak" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327