Kırşehirspor’a Ak Parti Milletvekili Abdullah Çalişkandan Destek

Bölgesel Amatör Lig 6. Gurupta mücadele veren Kırşehirspor’a AK Parti Milletvekili Abdullah Çalışkan’dan destek.Kırşehirspor’un yaşadığı ekonomik sıkıntı içerisinde kulübe başkan olan Yalçın Aydın’ın takımın lige katılması...

Kırşehirspor’a Ak Parti Milletvekili Abdullah Çalişkandan Destek
Bölgesel Amatör Lig 6. Gurupta mücadele veren Kırşehirspor’a AK Parti Milletvekili Abdullah Çalışkan’dan destek.
Kırşehirspor’un yaşadığı ekonomik sıkıntı içerisinde kulübe başkan olan Yalçın Aydın’ın takımın lige katılması için gerekli teminatı yatırmasından sonra yaşanan olumsuz şartlara rağmen futbolcuların, yönetimin, teknik heyetin ve taraftarın gayretleri neticesinde ligde başarılı sonuçlar elde edildi.
AK Parti Milletvekili Abdullah Çalışkan’ın Kırşehirspor’un ligde yaşadığı olumsuz şartlardan kurtulması için 50 bin liralık desteğinin umutların tekrar artmasına neden olduğu öğrenildi.
Kulüp Başkanı Yalçın Aydın, "Abdullah Çalışkan ile görüşmemiz sonucunda 50 bin liralık destek aldık. İkinci 50 bin liralık desteğin ise 2015 yılında yapılacak görüşmeler sonrasında neticelenmesini bekliyoruz. Kırşehirspor’un ayakta kalması bizim kadar siyasi iktidarı ve Kırşehir halkını da mutlu eder. BU kaynak bize cansuyu niteliğinde oldu. Süreç içerisinde kurumsallaşma adına yaptığımız hamleler var. İnşallah kurumsallaşma adına hedeflerimiz var bu da ilerleyen günlerde kamuoyuna duyurulacak " dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327