Kız arkadaşıyla sopayla dayak yediler

Ordu Ünye İlçe Belediyesi eski Özel Kalem Müdürü ile kız arkadaşı, kira kontratı nedeniyle tartıştığı 2 kişinin saldırına uğradı.

Kız arkadaşıyla sopayla dayak yediler

Ünye Belediyesi’nde 2011 yılında işten çıkarılan özel kalem müdürü Hasan Çiftçi ile kız arkadaşı G.S., pazartesi günü restorant olarak kiraladıkları yer hakkında dükkan sahibi İ.B. ve K.B. ile tartıştı.

Kira kontratı nedeniyle çıktığı belirtilen tartışma kavgaya dönüşünce Hasan Çiftçi, G.S., K.B. ve İ.B. birbirlerini dövdü.

Sopalarla yaralanan Hasan Çiftçi ile kız arkadaşı G.S., Ünye Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Aldığı darbeler nedeniyle başına dikiş atılan, parmakları da kesilen Hasan Çiftçi ve darbe alan kız arkadaşı G.S., tedavileri ardından taburcu edildi.

''Kira kontratı da vardı''

Şikayet üzerine, Jandarma tarafından gözaltına alınan İ.B. ile K.B. sevk edildikleri nöbetçi mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Kız arkadaşı ile birlikte can güvenliği olmadığını, saldırganların serbest kalmasına avukatı aracılığıyla itiraz edeceğini belirten Hasan Çiftçi, şöyle dedi:

"Bir restoran için yer kiralamıştık, kira kontratı da vardı. Mal sahipleri daha sonra burayı bizden almak istedi. Bu nedenle aramızda tartışma çıktı, kavga ettik. Bize saldırdılar. Şimdi serbest geziyorlar. Bundan dolayı can güvenliğimiz olmadığından rahatsızız. Ünye’de gezebilecek durumum yok. Bu nasıl adalet anlamış değilim." 


Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2014, 16:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327