Kızının Nikahını Kıydı

Ceyhan Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Abidin Kayar, kızı Feride Nur Kayar’ın nikahını kıydı.Adana Seyhan Otel’de düzenlenen düğün merasiminde Kayar ailesinin kızı Feride Nur Kayar ile Volkan Deniz Erkol hayatlarını birleştirdiler....

Kızının Nikahını Kıydı
Ceyhan Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Abidin Kayar, kızı Feride Nur Kayar’ın nikahını kıydı.
Adana Seyhan Otel’de düzenlenen düğün merasiminde Kayar ailesinin kızı Feride Nur Kayar ile Volkan Deniz Erkol hayatlarını birleştirdiler. Düğün merasimine Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.
Evlenen çifte mutluluklar dileyen Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, çiftin nikahlarını kıymak üzere gelinin babası Ceyhan Belediyesi Yazı İşler Müdürü Abidin Kayar’ı davet etti.
Kendi kızının nikahını kıyan Abidin Kayar, "Bugüne kadar çok sayıda kişinin nikahını kıydım şimdi sıra kızıma geldi. Kendi evladının nikahını kıymak çok farklı bir duygu. Bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan başta Sayın Belediye Başkanımız Alemdar Öztürk Bey olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327