Kocabaş Mahallesi Sakinlerinden Vali Kocatepe’ye Ziyaret

Türkiye Romenler Federasyonu Başkanı Ahmet Çokyaşar, Honaz İlçesi Kocabaş Mahallesi’nde meydana gelen olayda vefat eden İnce Ali İnci’nin babası ve yakınları ile birlikte Denizli Valisi Şükrü Kocatepe’yi ziyaret etti.Ziyarette, Kocabaş...

Kocabaş Mahallesi Sakinlerinden Vali Kocatepe’ye Ziyaret
Türkiye Romenler Federasyonu Başkanı Ahmet Çokyaşar, Honaz İlçesi Kocabaş Mahallesi’nde meydana gelen olayda vefat eden İnce Ali İnci’nin babası ve yakınları ile birlikte Denizli Valisi Şükrü Kocatepe’yi ziyaret etti.
Ziyarette, Kocabaş Mahallesi’nde yaşanan olayların değerlendirmesi yapılarak benzer olayların yaşanmaması, Kocabaş Mahallesi ile ilgili olumsuz algıların sonlandırılması amacıyla yapılabilecek çalışmalar hakkında görüşler tespit edildi. Türkiye Romenler Federasyonu Başkanı Ahmet Çokyaşar, Mahalle halkının durumlarının iyileştirilmesi ve topluma kazandırılması amacıyla yapılacak çalışmalara federasyon olarak destek vereceklerini ifade etti. Vali Şükrü Kocatepe İnce Ali İnci’nin babası Kamil İnci’ye başsağlığı diledi. Vali Kocatepe ayrıca Kocabaş Mahallesi’nin Denizli’nin bir parçası olduğunu, orada yaşayanların hemşehri ve bu ülkenin vatandaşı olduklarını hissetmelerini, ihtiyaç duydukları her konuda devlet ve yerel imkânların kendilerine eksiksiz sunulacağını belirterek, mahalle halkının da kendilerini olumsuz yönlere sevk etmek, kötü amaçla kullanmak isteyenlere fırsat vermemeleri gerektiğini söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327