KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR, MALATYA’DA TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTI

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Malatya’da düzenlenen Ulaşım Çalıştayı’na katılarak tecrübelerini paylaştı.Yaptığı birçok çalışmayla diğer Büyükşehirlere örnek olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Malatya’da gerçekleştirilen...

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR, MALATYA’DA TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTI
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Malatya’da düzenlenen Ulaşım Çalıştayı’na katılarak tecrübelerini paylaştı.
Yaptığı birçok çalışmayla diğer Büyükşehirlere örnek olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Malatya’da gerçekleştirilen Ulaşım Çalıştayı’na katılarak tecrübelerini paylaştı.
Malatya Büyükşehir Belediyesi, ilçelerdeki toplu taşıma hizmetlerinde yaşanan sorunların çözümü için Türkiye genelindeki 30 Büyükşehir Belediyesi’nin de katıldığı "D4 Dönüşüm Çalıştayı" düzenledi. Çalıştaya katılan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, ulaşımdaki tecrübelerini paylaştı. Çalıştayda ’’Büyükşehir Belediyelerinin Toplu Taşım Araçlarının Dönüşüm Projesi’’ ve ’’D-4 Yetki Belgelerinin il sınırı içerisinde büyükşehir belediyelerine devri ve yüklediği sorumluluklar’’ konulu iki panel düzenlendi. Çalıştaya Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ni temsilen Toplu Taşıma Dairesi Başkanı Salih Kumbar konuşmacı olarak katıldı.
Kumbar, çalıştayda yeni büyükşehir statüsüne geçen diğer belediyelerin ulaşım yetkililerine, Kocaeli’nde 2004 yılından günümüze gerçekleşen toplu taşıma sistemindeki dönüşüm ve süreçler hakkında bilgi verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327