Kocaoğlu, Foça Festivalinin Konuğu Oldu

9. Foça Uluslararası Kültür Sanat ve Balıkçılık Festivali’nin konuğu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu oldu. Kocaoğlu’nu, Foça Limanı’nda Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, Meclis Üyeleri ve coşkulu bir kalabalık...

Kocaoğlu, Foça Festivalinin Konuğu Oldu
9. Foça Uluslararası Kültür Sanat ve Balıkçılık Festivali’nin konuğu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu oldu. Kocaoğlu’nu, Foça Limanı’nda Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, Meclis Üyeleri ve coşkulu bir kalabalık karşıladı.
9. Foça Uluslararası Kültür Sanat ve Balıkçılık Festivalinin 3.günündeki etkinliklere İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu da katıldı. Başkan Kocaoğlu, Karaburun’dan gemiyle Foça’ya geldi. Kocaoğlu’nu Foça Limanı’nda, Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, Belediye Meclis Üyeleri, Halk Oyunları ekipleri ve çok sayıda coşkulu vatandaş karşıladı. Kocaoğlu burada yaptığı konuşmada, “9. kez gerçekleşen festivalin, Foçalılara artı bir mutluluk getirmesini diliyorum. Foça’ya gelen konukların kamu alalarında yapılan festivallerle, birbirine kaynaşmasını, yaşam biçimini, kırmızı çizgilerini öğrenmesi ve birlikte yaşama örneği vermesini, yani ülkede dostluğa, kardeşliğe ve barışa harç olmasını diliyorum.” dedi.
Aziz Kocaoğlu, Gökhan Demirağ ve beraberindekiler Foça’da düzenlenen törenlerin ardından Gerenköy’deki, balık ekmek mangal partisine de katıldı. Burada bir süre vatandaşlarla sohbet eden başkanlar, daha sonra Yeni Foça’ya geçti. 9. Foça Uluslararası Kültür Sanat ve Balıkçılık Festivali kapsamında Yeni Foça’da düzenlenen sörf yarışmalarında dereceye giren yarışmacılara madalya ve kupalarını, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327