Koçarlı’da Üst Yapı Çalişmalari

Koçarlı Belediye Başkanı Mutlu Öztürk, Kocarlı’nın mutluluğu için çalışmalara aralıksız olarak devam ettiklerini belirtti.Aydın’ın Koçarlı ilçesinde 30 Mart yerel seçimleriyle birlikte göreve gelen Belediye Başkanı Mutlu Öztürk,...

Koçarlı’da Üst Yapı Çalişmalari
Koçarlı Belediye Başkanı Mutlu Öztürk, Kocarlı’nın mutluluğu için çalışmalara aralıksız olarak devam ettiklerini belirtti.
Aydın’ın Koçarlı ilçesinde 30 Mart yerel seçimleriyle birlikte göreve gelen Belediye Başkanı Mutlu Öztürk, hız kesmeden çalışmaya devam ediyor. Koçarlı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Yeni Mahalle ve Çınar sokak’a bir süre önce başlatılan yol yapım ve park çalışması sonlandırıldı.
Sokağa yeni parke taşı dölenirken, vatandaşlarında vakit geçirebileceği bir park yapıldı. Koçarlı Belediye Başkanı Mutlu Öztürk, "Bir süre önce başlattığımız çalışmayı bitirdik. Vatandaşımıza dinlenebileceği ve sevdikleriyle vakit geçirebilecekleri bir park yaptık. Ayrıca vatandaşlarımızın güvenliği mahallede bulunan köprü üzerindenki korkuluklar yenilendi. Vatandaşımızın sağlığı, mutluluğu ve huzuru için belediye olarak çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327