Kocasinan Belediye Başkanı Çelik:

Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik, örnek bir Kocasinan oluşturmak için mahalle muhtarlarıyla birlikte dayanışma içerisinde çalışacaklarını söyledi.Kayseri Muhtarlar Derneği ve İç Anadolu Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkan...

Kocasinan Belediye Başkanı Çelik:
Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik, örnek bir Kocasinan oluşturmak için mahalle muhtarlarıyla birlikte dayanışma içerisinde çalışacaklarını söyledi.
Kayseri Muhtarlar Derneği ve İç Anadolu Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkan ve Üyelerini makamında kabul eden Başkan Çelik muhtarlardan belediye hizmetlerini denetlemelerini ve otokontrol mekanizması görevini üstlenmelerini istedi.
Gelişimde, değişimde ve yenilikte süreklilik hedefi doğrultusunda örnek bir Kocasinan oluşturmak amacında olduklarını vurgulayan Başkan Çelik; “Biz, muhtarlarımızdan memnunuz. Umarım yaptığımız hizmet ve çalışmalardan muhtarlarımız da memnundur. Bundan sonra örnek Kocasinan için yapacağımız işlerde birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Göreve başladığımız 6 aylık süre içerisinde de her zaman örnek çalışmalar yaptık. Bu çalışmalarımız ya ilk, ya yeni, ya da en iyisi oldu. Yeni vizyon ve hedefimiz; değişimde, gelişimde ve yenilikte sürekliliktir. Bu 3 noktada diğer belediyeler içerisinde öncü olduk ancak asıl amacımız bunu sürekli hale getirmektir” dedi.
Kocasinan’ın 156 bin hektarlık çok geniş bir alan üzerinde kurulu olduğunu, bu alanın yerinde yönetimle değil muhtarların sağlayacağı otokontrol mekanizmasıyla daha iyi denetleneceğini belirten Başkan Çelik; “Belediye başkanının oturduğu yerden burayı yönetmesini beklemek doğru değildir. Bu yüzden çok büyük alana hakim olan bu noktalara muhtarlarımız aracılığıyla hizmetlerimizi götürmekteyiz. Sizlerden gelen talep ve istekleri değerlendirip ona göre hizmet edeceğiz. Bu hizmetlerin ardından sizler ise bizlerin otokontrol mekanizması konumunda olup adeta birer fahri müfettiş olarak çalışacaksınız” şeklinde konuştu.
Kayseri Muhtarlar Derneği ve İç Anadolu Muhtarlar Federasyonu Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erşel de konuşmasında Başkan Çelik’e yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek; “Bu güne kadar belediyelerimizle saygı ve sevgi kuralları çerçevesinde iyi diyaloglar içerisinde bulunduk. Birlikte Kocasinan’da dayanışma içerisinde çok güzel çalışmalar yaptık. Bugüne kadar belediyemize her zaman destek olduk. Başkanlarımız da imkanları dahilinde bizlere gereken yardımı yaptı. Sayın başkanlarımıza minnettarız. Bundan sonra da Kayseri Muhtarlar Derneği ve İç Anadolu Muhtarlar Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri olarak belediyelerimizle birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde Kocasinan’a ve Kayseri’mize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.
Ziyaret sonrası Başkan Çelik, misafir heyetle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327