Köktaş: “milletimiz Geleceğe Güvenle Bakıyor"

AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, "Artık Türkiye de AK Parti’nin kurmuş olduğu siyaset anlayışı ile istikrar ve güven var. Milletimiz artık geleceğe güvenle bakıyor" dedi.AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, Salıpazarı...

Köktaş: “milletimiz Geleceğe Güvenle Bakıyor
AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, "Artık Türkiye de AK Parti’nin kurmuş olduğu siyaset anlayışı ile istikrar ve güven var. Milletimiz artık geleceğe güvenle bakıyor" dedi.
AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, Salıpazarı ve Terme İlçe Danışma Toplantılarına katıldı. Toplantılarda konuşma yapan Köktaş, “Recep Tayyip Erdoğan, aziz milletimizin ta kendisidir. Milletimizin yetiştirmiş olduğu son yüzyıllarda ender şahsiyetlerden bir tanesi olarak bugün halkın ilk kez seçtiği statükonun, vesayet sisteminin devre dışı kaldığı bir seçimle Cumhurbaşkanı olarak seçtik. Bu süreçte herkes bir şeyler söyledi. ‘Acaba devir teslim de çatlaklar olacak mı? Acaba devir teslim den sonra genel başkan seçimlerinde AK Parti’de bir kopma, parçalanma olacak mı?’ diye bir kesim çevreler umutla bekledi. Ama şunu çok iyi gördüler: Türkiye eski Türkiye değil, artık siyasette eski siyaset değil. Türkiye ile birlikte siyasetimizde de önemli değişimler ve gelişimler ortaya çıktı. Artık siyasetin yapmış olduğu hatalarla döviz kurları fırlamıyor, siyasetin ve siyasetçinin yapmış olduğu hatalarla borsa çöküş sürecine girmiyor, faizler tavan yapmıyor, ekonomi alt üst olmuyor. Artık Türkiye de AK Parti’nin kurmuş olduğu siyaset anlayışı ile istikrar ve güven var" diye konuştu.
Toplantılara AK Parti İl Teşkilat Başkanı Muharrem Göksel, İl Seçim İşleri Başkanı Hakan Karaduman, İlçe Koordinatörleri Ufuk Karaca, Kenan Sarıoğlu ve Vahdettin Çebi, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, AK Parti Salıpazarı İlçe Başkanı Yücel Kaya, Terme İlçe Başkanı Ali Kılıç ve partililer katıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327