Konyaaltı’nda Yeni Açılan Sokaklara Sıcak Asfalt

Konyaaltı Belediyesi Hurma Mahallesi’nde alt yapı çalışması tamamlanan dört yeni sokakta sıcak asfalt çalışmalarına başladı.Antalya’nın en modern ilçesi olan Konyaaltı’nda yollar sıcak asfalt ile kaplanıyor. Yeni açılan sokaklarda...

Konyaaltı’nda Yeni Açılan Sokaklara Sıcak Asfalt
Konyaaltı Belediyesi Hurma Mahallesi’nde alt yapı çalışması tamamlanan dört yeni sokakta sıcak asfalt çalışmalarına başladı.
Antalya’nın en modern ilçesi olan Konyaaltı’nda yollar sıcak asfalt ile kaplanıyor. Yeni açılan sokaklarda asfaltlama çalışması yapan Konyaaltı Belediyesi, son olarak Hurma Mahallesi’nde yeni açılan dört sokakta sıcak asfalt çalışması başlattı.
Sıcak asfalt sezonunu Uncalı Mahallesi’nden başlattıklarını hatırlatan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Hurma Mahallesi’nde alt yapı çalışması tamamlanan dört yeni sokakta sıcak asfalt çalışması yaptıklarını söyledi.
Hurma Mahallesi’nde yeni açtıkları 209,2012, 2012 ve 2014 sokakta sıcak çalışmalarının devam ettiğini dile getiren Muhittin Böcek, bu yılki asfalt hedeflerinin 20 kilometre olduğunu bildirdi. “Bunun da maliyeti 4 milyon lira” diyen Başkan Böcek, vatandaşların huzur içinde yaşabilecekleri Konyaaltı için var güçleriyle çalıştıklarını kaydetti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327