Köprübaşı’nda Ev Yangını

Manisa’nın Köprübaşı İlçesi’nde bir ev çıkan yangında tamamen kül oldu. Alevlerin binayı sardığı sırada kendilerini dışarı atarak, canlarını kurtaran evsahipleri itfaiyenin yangına geç müdahale ettiğini iddia etti.Edinilen bilgiye...

Köprübaşı’nda Ev Yangını
Manisa’nın Köprübaşı İlçesi’nde bir ev çıkan yangında tamamen kül oldu. Alevlerin binayı sardığı sırada kendilerini dışarı atarak, canlarını kurtaran evsahipleri itfaiyenin yangına geç müdahale ettiğini iddia etti.
Edinilen bilgiye göre; gece yarısı 03.18 sıralarında, ilçenin Gündoğdu Mahallesi’nde Halim Türkmen’e ait tek katlı evde, mutfaktan alevler yükseldi. Evde eşiyle birlikte yaşayan Halim Türkmen hemen kendini dışarı atarak canlarını kurtarırken, itfaiyeye de haber verdi. Ancak yükselen alevler evi bir anda sardı. Halim Türkmen, yangın başlar başlamaz 03.20’de haber verdikleri itfaiyenin Köprübaşı’ndan 2 kilometrelik mesafeyi 40 dakikada geldiğini, bu sırada evinin de tamamen yandığını ileri sürdü. Türkmen, itfaiyenin yolda kaldığını öğrendiğini, yangın mahalline gelince de suyunun bittiğini ileri sürerek, "Üstelik nöbetçi olmadığı için de personel evlerinden çağrılmış. Bu nasıl bir anlayış. Şimdi benim zararımı kim karşılayacak?" diyerek feryat etti.
Yangın ile ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü bildirilirken, itfaiyenin geç geldiği iddiaları da araştırılıyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327