Köprübaşı’nda “hareket Et! Mutlu Yaşa!” Kampanyası

Köprübaşı İlçe Entegre Hastanesi Başhekimliği tarafından Sağlıklı Yaşam ve Hareket Yılı kapsamında “Hareket et! Mutlu yaşa!” sloganıyla etkinlik düzenlendi.Etkinliğe Köprübaşı Kaymakamı Abdulkadir Çelik, Belediye Başkanı Zafer...

Köprübaşı’nda “hareket Et! Mutlu Yaşa!” Kampanyası
Köprübaşı İlçe Entegre Hastanesi Başhekimliği tarafından Sağlıklı Yaşam ve Hareket Yılı kapsamında “Hareket et! Mutlu yaşa!” sloganıyla etkinlik düzenlendi.
Etkinliğe Köprübaşı Kaymakamı Abdulkadir Çelik, Belediye Başkanı Zafer Mergen, Manisa Halk Sağlığı İl Müdürü Ziya Tay, Köprübaşı Daire Amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Yürüyüş pazaryerinden başlayıp Hükümet Konağı Caddesi’nde sona erdi.
Yürüyüş öncesi bir konuşma yapan Manisa Halk Sağlığı İl Müdürü Ziya Tay hareketli yaşamın öneminden bahseredek sağlıklı yaşam için günde en az 45 dakika yürüyüş yapılmasının önemini vurguladı. Katılımcılara şapka, tişört, pedometre ve uçurtma hediye edildi. Yürüyüşe katılan Köprübaşı Kaymakamı Abdulkadir Çelik ve Belediye Başkanı Zafer Mergen, sağlıklı yaşam için yürümenin ve hareketin çok önemli olduğunu ve günümüzde insanların hareketli yaşamı bıraktıklarını söylediler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327