KÖPRÜDEKİ GÖÇÜK E-5’İ ÇİFT YÖNLÜ ULAŞIMA KAPADI

Büyükçekmece Mimarsinan Köprüsü’nde meydana gelen göçüğün ardından E-5 Karayolu çift taraflı olarak trafiğe kapatıldı. Yol açma çalışması için bölgeye iş makineleri sevk edilirken, yollarda mahsur kalan bazı sürücülerin ters...

KÖPRÜDEKİ GÖÇÜK E-5’İ ÇİFT YÖNLÜ ULAŞIMA KAPADI
Büyükçekmece Mimarsinan Köprüsü’nde meydana gelen göçüğün ardından E-5 Karayolu çift taraflı olarak trafiğe kapatıldı. Yol açma çalışması için bölgeye iş makineleri sevk edilirken, yollarda mahsur kalan bazı sürücülerin ters istikametten geri gitmeye çalıştıkları gözlendi.
E-5 (D-100) Karayolu üzerinde bulunan Mimarsinan Köprüsü’nde akşam 20.00 sıralarında göçük meydana geldi. Yarım metrelik göçüğün ilerleyen saatlerde 3 metreye çıkması üzerine trafik çift taraflı olarak ulaşıma kapatıldı. Göçük nedeniyle E-5 Karayolu üzerinde mahsur kalan sürücüler uzun araç kuyrukları oluşturdu. Bölgede çalışmalarını sürdüren polis ekipleri, yolun yeniden açılmasını için karayolları ile irtibata geçti. Bölgeye sevk edilen iş makinelerinin alternatif bir çıkış için çalışma başlatacakları öğrenildi.
Öte yandan, yollarda mahsur kalan bazı sürücülerin ters istikametten geri gitmeye çalıştıkları gözlendi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327