Körfez Cadde Ve Sokakları İle Temizleniyor

Körfez Belediyesi Fen İşleri ekipleri, çevreyi temiz tutmak adına cadde ve sokakları düzenli olarak yıkayarak dezenfekte ediyor.Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran başlattığı temizlik harekatıyla oluşturulan profesyonel temizlik ekipleri,...

Körfez Cadde Ve Sokakları İle Temizleniyor
Körfez Belediyesi Fen İşleri ekipleri, çevreyi temiz tutmak adına cadde ve sokakları düzenli olarak yıkayarak dezenfekte ediyor.
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran başlattığı temizlik harekatıyla oluşturulan profesyonel temizlik ekipleri, Körfez’i haftanın 7 günü 24 saat temizliyor. Günlük temizlik çalışmaları, ilçe sınırları içerisinde bulunan bin 149 cadde ve sokaklarda aralıksız devam ediyor. Çalışmalar kapsamında süpürülerek yıkanan Cadde ve sokaklarda öp bırakma alanları ise özel olarak dezenfekte ediliyor.
Çalışmalarını 24 saat devam ettiren Körfez Belediyesine bağlı ekipler, trafiği yoğun olduğu bir bölge olan Tüpraş B kapısı ve Mimarsinan mahallesinin cadde ve kaldırımlarını yıkayarak dezenfekte ettiler. Körfez halkı ise temiz bir Körfez oluşturma hedefiyle çalışmalarına devam eden Körfez Belediyesi ekiplerine ve Başkan İsmail Baran’a teşekkür ettiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327