Körfez Kent Konseyi Yürütme Kurulu Toplantısı Gerçekleşti

Körfez Kent Konseyi Yürütme Kurulu toplantısı Başkan İsa Taş Başkanlığı’nda, Körfez Belediyesi’nde gerçekleştirildi.Yerel düzeyde demokratik katılımın yaygınlaştırılması, Körfezli olma bilincinin geliştirilmesi gibi konularda...

Körfez Kent Konseyi Yürütme Kurulu Toplantısı Gerçekleşti
Körfez Kent Konseyi Yürütme Kurulu toplantısı Başkan İsa Taş Başkanlığı’nda, Körfez Belediyesi’nde gerçekleştirildi.
Yerel düzeyde demokratik katılımın yaygınlaştırılması, Körfezli olma bilincinin geliştirilmesi gibi konularda stratejiler belirleyen Körfez Kent Konseyi çalışmalarını sürdürüyor. Körfez Belediyesi desteğiyle çalışmalarını sürdüren Kent Konseyi yönetimi, gerçekleştirilecek projeleri görüşmek ve fikir alışverişinde bulunmak için Başkan İsa Taş başkanlığında toplandı.
Körfez Belediyesi’nde düzenlenen toplantıda Başkan İsa Taş, yoğun ve düzenli bir şekilde katılım sağladıkları için yürütme kurulu üyelerine teşekkür etti. Kadın Meclisi Başkanı Bahar Baykal ve Gençlik Meclisi Başkanı Hakan Tosun yapılan ve yapılacak olan genel çalışmalar hakkında yönetim kurulu üyelerine bilgi verdiler. Kadın ve Gençlik Meclislerinin yapacağı çalışmalarla ilgili önerileri, yürütme kurulu üyelerince değerlendirilip kabul edildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327