Korkunç olay! Sır perdesi aralandı!

Adana'da, Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) otoyolu batı çıkışı yakınlarında tabancayla öldürülmüş halde bulunan iki kadının cesedinin, anne ile kızına ait olduğu belirlendi.

Korkunç olay! Sır perdesi aralandı!

Bugün sabah saatlerinde otoyol kenarında biri başından diğeri bacağından ve göğsünden vurularak öldürülmüş halde bulunan kadınların kimliği belirlendi. Kadınlardan birinin üzerindeki kartvizitten yola çıkan polis, cesedin Semire Balık ile kızı Ayşe Işık'a ait olduğunu tespit etti.

ANNE İLE KIZI 'NAMUS' İÇİN ÖLDÜRÜLMÜŞ
Adana'da otoyolda cesetleri bulunan anne ve kızıyla ilgili sır perdesi aralandı. Anneyle, kocasının fuhuş yaptırdığı ileri sürülen kızını iş adamı baba ve oğlunun öldürdüğü ortaya çıktı.
Edinilen bilgiye göre, Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) otoyolunun Adana istikametinde seyir halinde bulunan bir sürücü, sabah saatlerinde otoyol kenarında iki kadının kanlar içinde yerde yattığını görünce 155'i arayıp ihbarda bulundu. Polis, sağlık ekipleriyle birlikte olay yerine gitti. Sağlık ekiplerinin kontrol ettikleri kadınların hayatlarını kaybettiğini belirledi. Yapılan incelemede kadının birinin başından diğerinin ise bacağı ve göğsünden vurularak öldürüldüğü anlaşıldı.

KARTVİZİTTEN KİMLİKLERİNE ULAŞILDI
İki kadının üzerinden kimlik çıkmayınca polis ölen kadınların parmak izini aldı. Bu arada savcılık izniyle polis, kadınların üzerinde ve çantalarında arama yaptı. Yapılan aramada kadınlardan yaşlı olanın çantasından bir oto kiralama şirketine ait kartvizit çıktı. Oto kiralama şirketine giden polis, şirketin ortaklarından A.K'ye cesetleri gösterdi. A.K. cesetlerin iş ortağı Hüseyin B.'nin ayrıldığı eşi Semire Balık (47) ile kızı Ayşe Işık'a (23) olduğunu söyledi. A.K, iş ortağının da 2 gündür oğlu Abdullah B. ile kayıp olduğunu söyledi.

İŞ ADAMI EŞİNDEN 4 YIL ÖNCE BOŞANDI"
Polis bunun üzerine cinayeti çözmek için baba ve oğulun üzerine yoğunlaştı. Yapılan araştırmada Hüseyin B.'nin 4 yıl önce Semire Balık ile boşandığını kızı ile eşine de Mersin'in Erdemli ilçesinde bir ev alarak buraya yerleştirdiğini tespit etti. Ayrıca Hüseyin B'nin Adana'da akaryakıt istasyonu olduğu bir oto kiralama şirketine de ortak olduğu, boşandığı eşine ve kızına da baktığını belirlendi.

"EVLENDİĞİ EŞİ OTOYOLDA FUHUŞ YAPTIRDI" İDDİASI
Polis aileyle ilgili araştırmayı derinleştirdiğinde Ayşe Işık'ın annesiyle birlikte yaşarken Mersin'in Tarsus ilçesinde yaşayan Metin I. ile 2 yıl önce evlendiğini ancak kocanın genç kadına otoyolda fuhuş yaptırdığını öğrendi. Polis bu durumu baba ve oğulun öğrendiğini bu nedenle bu durumdan Semire Balık ve Metin I.'yı sorumlu tutup onları öldürmeye karar verdiğini belirleyerek harekete geçtiğini tespit etti.
Ancak baba oğlun Metin I.'yı bulamayınca Semire Balık'ı Erdemli'den, Ayşe Işık'ı ise Tarsus'tan otomobil ile alarak bugün sabaha karşı otoyol kenarında tabanca ile vurarak olay yerinden kaçtığı belirlendi.

FUHUŞA SÜRÜKLEYEN KOCA SİVAS'A KAÇTI

Bu arada genç kadını fuhuşa sürükleyen ve bütün bu olaylara neden olduğu ileri sürülen Metin I.'nın ise Sivas'a kaçarak hayatını kurtardığı, ancak baba ve oğulun Metin I.'yı da öldürmek için her yerde onu aradığı öğrenildi. Polis ise şimdi her yerde iş adamı baba ve oğulu bulmak için çalışma başlattı.
Baba ve oğulun kaçabileceği yerlere şok baskınlar düzenleniyor. Anne ve kızının cenazeleri ise Adli Tıp Kurumu morgunda.


Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2015, 13:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327