Korkuteli Belediyespor Yönetimi Toplandı

Korkuteli Belediyespor As Başkan Mehmet Emin Kolan düzenlediği toplantıda Başkan Yüksel Atmaca, yönetim kurulu üyeleri ve ilçede takıma destek verenleri bir araya getirdi.Korkuteli Belediyespor’da yaşanan maddi problemlerle ilgili açıklama...

Korkuteli Belediyespor Yönetimi Toplandı
Korkuteli Belediyespor As Başkan Mehmet Emin Kolan düzenlediği toplantıda Başkan Yüksel Atmaca, yönetim kurulu üyeleri ve ilçede takıma destek verenleri bir araya getirdi.
Korkuteli Belediyespor’da yaşanan maddi problemlerle ilgili açıklama yapan As Başkan Mehmet Emin Kolan, takıma sahip çıkacak kişilerin olması halinde kendilerinin görevi bırakabileceklerini açıkladı. Korkuteli Belediyespor’un bir siyasi partinin güdümünde olduğu eleştirilerinden rahatsız olduklarını belirten Kolan, “Bu takım Korkuteli’nin. Yönetimde sadece MHP’liler var diyerek bazı arkadaşlar destekten kaçınıyor. Takıma sahip çıkacak birileri varsa biz yönetimi bırakabiliriz. Biz makam, mevki peşinde değiliz” diye konuştu.
Korkuteli Belediyespor’un 300 lisanslı sporcusu olduğunu belirten Kolan, “Artık dayanacak gücümüz kalmadı. Korkuteli adına takıma yardım eli uzatın yoksa kulüp kapanır” dedi. Bu hafta sonu ligin ilk maçına çıkacaklarını ve gerekli paraları yatırdıklarını belirten Kolan, kulübün geçen sezondan 60 Bin TL borcu olduğunu söyledi. Kolan, “Yeni çıkan bütünşehir yasası ile belediyemizin bize vereceği destek oldukça cüzi bir rakam.Bu takım Hasan Gökce’nin takımı değil.Tüm Korkuteli’nin takımı.Şimdi esnaflara çıkıp para toplamak çözüm değil.Bize kesin çözümler, maddi kaynaklar lazım. Örneğin büfeler olabilir, işletmeye verebileceğimiz alanlar olabilir. Bir sezonun takıma maliyeti 150 Bin TL. Bize belediyemizden 30 Bin TL, lokal kiramızdan 15 Bin TL geliyor. Atkı satışı yapacağız. Su ve atkı satışından da 8 bin TL gelir bekliyoruz” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327