Korkuteli’nde Karayolları Ekiplerinin Yol Çalişmalari Devam Ediyor

Korkuteli-Tefenni yolu ile Antalya-Korkuteli-Fethiye yolunda yol çizgi çalışmaları devam ediyor.Antalya’nın Korkuteli ilçesinde yolların bakım ve yenileme çalışmaları Karayolları Bölge Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştiriliyor....

Korkuteli’nde Karayolları Ekiplerinin Yol Çalişmalari Devam Ediyor
Korkuteli-Tefenni yolu ile Antalya-Korkuteli-Fethiye yolunda yol çizgi çalışmaları devam ediyor.
Antalya’nın Korkuteli ilçesinde yolların bakım ve yenileme çalışmaları Karayolları Bölge Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştiriliyor. Antalya-Korkuteli-Tefenni yolu ile Antalya -Korkuteli-Fethiye yolunun kenarlarındaki silinen yol belirleme çizgileri Karayolları Bölge Müdürlüğü trafik hizmetleri aracıyla yenilendi.
Antalya Karayolları Bölge Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçe merkezindeki yolların yenilenmesiyle zamanla yıpranan ve yeniden boyanmasına ihtiyaç duyulan yol çizgilerinde çalışma başlattı. Kavşak, yaya geçişleri, hız kesici bantlar ve bordur taşları sürücüler tarafından fark edilebilecek şekilde boyandığı, sürücülerin gece de çizgileri fark edebilmesi amacıyla boya içine katkı malzemesi konulduğu belirtildi. Yol çizgilerinde, uluslararası standartlara uygun, sıcağa dayanıklı, gece sürücüler için parlama özelliğine sahip ve dikkat çekici boya kullanıldığı, böylece yaz mevsiminin ardından yolların daha güvenli hale getirildiği kaydedildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327