“Köşebaşı Bursa” açıldı …

Geleneksel lezzetleri modern sunumuyla birleştiren Köşebaşı, en yeni şubesini Bursa Podyum Park’ta hizmete soktu. İstanbul’un en iyi ocakbaşı seçilen Köşebaşı, Bursalı müdavimleriyle buluşmak için hazır.

“Köşebaşı Bursa” açıldı …
Kebabın modern sunumu, lezzetin doruğunda menüleriyle yemek kültüründe devrim yaratan Köşebaşı, Türkiye’deki şubelerine bir yenisini daha ekledi. Köşebaşı yeni şubesini Türkiye’nin en önemli merkezlerinden Bursa’da hizmete açtı.

Shining Star Awards Eğlence Ödülleri tarafından “Türkiye’nin en başarılı temalı açık alan eğlence merkezi” seçilen Podyum Park Bursa’da açılan Köşebaşı, ocakbaşı konsepti, şık dekorasyonu ve geniş terasıyla İstanbul’dan sonra Bursa’nın da en iyi ocakbaşı olmaya kararlı.


Menüsünde şaşlık kebabı, Tarsusi kebabı ve çöp şiş gibi klasik Köşebaşı lezzetlerin yanı sıra Bursa’ya özel hazırlanan Köşebaşı döner, köfte, örgülü kebap ve farklı et çeşitlerinin de yer aldığı Köşebaşı Bursa, haftanın her günü kahvaltı servisi de sunuyor.


1150 m2 alanıyla Podyum Park’ın en büyük restoranı olma özelliğini taşıyan Köşebaşı Bursa, 15 kişilik ocakbaşı konsepti, 25 kişilik VIP salonu ve çocuk oyun alanı ile Bursa’nın en iyi restoranı olmaya aday.


 
Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2016, 17:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327