Kozluk’ta Üst Yapı Çalişmalari

Batman’ın Kozluk İlçe Belediye mahallelere parke taşı döşeme çalışmalarına başladı.Yeni Mahalle’de bulunan Lise Caddesi’nde başlatılan parke döşeme çalışmaları mahalle sakinlerini sevindirdi. Yıllardır 200 metrelik mahalle yolunun...

Kozluk’ta Üst Yapı Çalişmalari
Batman’ın Kozluk İlçe Belediye mahallelere parke taşı döşeme çalışmalarına başladı.
Yeni Mahalle’de bulunan Lise Caddesi’nde başlatılan parke döşeme çalışmaları mahalle sakinlerini sevindirdi. Yıllardır 200 metrelik mahalle yolunun parke döşenmesi için defalarca müracaat etmelerine rağmen bir netice alamadıklarından yakınan mahalle sakinleri, son 1,5 yıldır belediyenin yolu parke taşı ile döşemek için malzeme taşıdığını anacak çalışmalara başlamadığını belirtti. Geç de olsa yolun parke taşlarıyla döşenmesinin kendilerini mutlu ettiğini kaydeden mahalle sakinleri, "Kış aylarında çamurdan yol kullanılamaz hale geliyordu. Yolun yapılmasıyla kışı rahat geçireceğiz" dedi.
Kozluk Belediye Başkanı M. Veysi Işık ise, "Daha önceden programa alınan ancak imkansızlıklardan ötürü bir türlü başlanılamayan bölgelerde çalışmalarımızı tamamlayarak kış ayına hazır bir şekilde girmeyi hedefliyoruz. Küsket Projesi belediyemizin en öncelikli çalışmaların başında geliyor. Tabi bunun yanında şehir merkezi mahallelerin de ihtiyaçlarına önem sırasına göre müdahale etmeye çalışıyoruz. Çalışmalarımızı tarafsızlık ilkesine riayet ederek yürütmeye gayret gösteriyoruz" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327