Kozuva Şirketler Grubu, Çalişanlari İle Piknik Keyfi Yaptı

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde faaliyet gösteren Kozuva Şirketler Grubu yönetimi, gerçekleştirilen Piknik Şöleni’nde çalışanları ve aileleri ile buluştu.Kozuva Şirketler Grubu Geleneksel Piknik Şöleni’ne Kozuva Şirketler Grubu...

Kozuva Şirketler Grubu, Çalişanlari İle Piknik Keyfi Yaptı
Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde faaliyet gösteren Kozuva Şirketler Grubu yönetimi, gerçekleştirilen Piknik Şöleni’nde çalışanları ve aileleri ile buluştu.
Kozuva Şirketler Grubu Geleneksel Piknik Şöleni’ne Kozuva Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kozuva, yönetim kurulu üyeleri Süleyman Kozuva, Emre Kozuva ve Sinan Kozuva, Kozuva Şirketler Gurubu Kurucusu ve Onursal Başkanı Adem Kozuva, Kovuza Şirketler Grubu Genel Müdürü İsmail Helvacıoğlu, Kozuva Şirketler Grubu çalışanları ve aileleri katıldı. Katılımcılar, şişme langırt turnuvasının düzenlediği piknikte gönüllerince eğlendi.
Çuval yarışı, halat çekme yarışı, sandalye kapma yarışı ve çeşitli oyunlarla devam eden piknik şölenine katılan herkes, kendileri için kurulan oyun alanlarında günlük hayatın stresinden uzak, keyif dolu bir gün geçirdi. Palyaçolar eşliğinde gönüllerince eğlenen çocuklar unutulmaz bir gün yaşadı.
Piknikte düzenlenen yarışmalarda dereceye girenlere çeşitli hediyeler verildi. Kozuva Şirketler Grubu bünyesinde 5, 10 ve 15 yıl çalışan personellere hizmet plaketi verildi. Şirketin en eski çalışanı olan Erdinç Duran’a da 25 yıllık hizmetlerinin anısına hizmet plaketi takdim edildi. Şölende, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kozuva, yönetim kurulu üyeleri Süleyman Kozuva, Emre Kozuva, Sinan Kozuva, Kozuva Şirketler Gurubu Kurucusu ve Onursal Başkanı Adem Kozuva’ya da plaket verildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327