Kuaförler Yasta

Eskişehir Berberler ve Kuaförler Oda Başkanı Fethi Özkara, Afyon Berberler ve Kuaförler Odasının düzenlediği günü birlik turla Antalya’ya giderken otobüsün devrilmesiyle 13 kişinin hayatını yitirmesi üzerine açıklamalarda bulundu.Özkara,...

Kuaförler Yasta
Eskişehir Berberler ve Kuaförler Oda Başkanı Fethi Özkara, Afyon Berberler ve Kuaförler Odasının düzenlediği günü birlik turla Antalya’ya giderken otobüsün devrilmesiyle 13 kişinin hayatını yitirmesi üzerine açıklamalarda bulundu.
Özkara, “Afyon Berberler ve Kuaförler Odasının Antalya’ya düzenlediği günü birlik gezi için yola çıkan meslektaşlarımızın bulunduğu otobüsün devrilmesi sonucunda 13 meslektaşımızı kaybettik. 33 meslektaşımız da hastanede tedavi görmektedir. Kaybımız ve acımız büyüktür. Vefat eden meslektaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve yaralı arkadaşlarımız da acil şifalar diliyoruz. Camiamız adına bu sene çok fazla meslektaşımızı kaybettik. Sadece bu yıl içersinde şehrimizde 9 meslektaşımızı çeşitli sebeplerden dolayı kaybettik. Vefat eden meslektaşlarımız çoğunluk çok genç arkadaşlarımızdı. Oda olarak meslektaşlarımızı kaybetmenin acısını derinden hissetmekteyiz. Bu yıl kuaför berber camiası olarak yaprak dökümü yaşadık. Eskişehir Berberler ve Kuaförler Odası olarak yastayız” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327