Kula Sağlık Grup Başkanı Selendi’ye Atandı

Kula’da 7 yıldır Sağlık Grup Başkanlığı görevini yürüten Dr. Rahşan Erkan, Selendi Aşağıgüllüce Aile Sağlığı Merkezi doktorluğuna atandı.Dr. Rahşan Erkan yaptığı açıklamada, 2006 yılından bu yana görev yaptığı Kula’dan...

Kula Sağlık Grup Başkanı Selendi’ye Atandı
Kula’da 7 yıldır Sağlık Grup Başkanlığı görevini yürüten Dr. Rahşan Erkan, Selendi Aşağıgüllüce Aile Sağlığı Merkezi doktorluğuna atandı.
Dr. Rahşan Erkan yaptığı açıklamada, 2006 yılından bu yana görev yaptığı Kula’dan 15 Eylül 2014 tarihi itibariyle ayrılacağını belirtti. Erkan; “Kula’dan ayrılmak benim için elbette zor olacak. Burada güzel günler geçirdik, birçok arkadaş ve dost kazandık. Meslek hayatıma Selendi Aşağıgüllücede devam edeceğim. Kula’da olduğu gibi kapım görev yaptığım yerde de herkese açık olacak.” dedi.
Kula’dan ayrılacağı için çok üzgün olduğunu ifade eden Erkan, “7 yıl boyunca tüm mesai arkadaşlarım başta olmak üzere Kulalılar ile çok güzel projelere imza attık. Kula Sağlık Grup Başkanlığı olarak insanlarımıza hizmet yönlü projelerimiz ile her zaman Kulalıların yanında olduk. Bu görevimden ayrılacağım için çok üzgünüm. Bundan sonra görev yapacak arkadaşıma da başarılar diliyorum." diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327